Меню
Кошик

Ми рацюємо! 10% йде на ЗСУ!

Чоловічий блог RSS Feed

01 вер. Духи, туалетна вода, одеколон (Parfum, edp, edt and edc)
0 79
Духи, туалетна вода, одеколон (Parfum, edp, edt and edc) Ми всі знаємо різновиди парфумерії та бачили їх абревіатури, і задавалися питанням, в чому різниця? Якщо сказати просто, то це пов'язано з кіл..
11 квіт. Як зібрати чоловічу дорожню косметичку
0 90
Поговоримо про те, як ідеально зібрати з собою несесер у подорожі та речах, які чоловік зазвичай бере із собою. Чоловікам, на відміну від більшості жінок, яким необхідна величезна валіза для туалетног..
01 лют. Tabac Man Gravity
0 119
Tabac Man Gravity - мінеральна свіжість з неповторним акордом. Tabac Man уособлює емоційний світ ароматів зонтичного бренду Tabac. Ці аромати об'єднують чоловіків з первозданною силою стихій, створююч..
29 лист. Що таке уд і чому він такий популярний?
0 100
Агарове дерево або просто Уд: 5000 років створення. Oud - це глибокий, деревний аромат, звучання якого ви запам'ятаєте назавжди. Протягом останніх кількох років ви могли спостерігати за появою уда..
01 серп. Масло для бороди або бальзам для бороди. Що вибрати?
0 80
Багато чоловіків іноді кидають собі виклик. Відкладаючи в дальній ящик бритви, вони починають відрощувати бороду. Борода повністю змінює зовнішній вигляд, а іноді навіть характер. Але через деякий час..
03 лист. Як одягатися у стилі «Гострих козирків»
0 158
Як одягнутися в стилі «Гострих козирків» Британська кримінальна драма «Гострі козирки» підняла нову хвилю інтересу до британського стилю початку XX століття. Серіал з перших серій полонив серця м..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)