Меню
Кошик

Ми рацюємо! 10% йде на ЗСУ!

Про нас

BarberMag.com.ua - це інтернет-магазин бритв, косметики та аксесуарів для гоління. Сьогодні тисячі людей вибирають наш магазин не тільки за доступні ціни і широкий асортимент товару, а й за увагу, яку ми приділяємо якості наших послуг.

В асортименті магазину представлені небезпечні і т-образні бритви, набори для гоління, засоби для гоління, помазки, аксесуари для гоління, засоби по догляду за бородою, засоби для укладання волосся і багато іншого - все, що потрібно для комфортного гоління і догляду за собою представників сильної половини людства.

Наша місія і амбіції

Інтернет-магазин BarberMag створений з метою вирішити проблему неякісних бритвених товарів, що викликають роздратування і перетворити процес гоління з рутини в ритуал, який пов'язаний з такими поняттями як задоволення, чистота і комфорт.

Для покупки досить просто оформити замовлення на сайті. Якщо ви точно не знаєте, що Вам необхідно - не соромтеся, дзвоніть за номерами вказаними на сайті або пишіть на електронну пошту: sale.barbermag@gmail.com.

Здійснюючи у нас покупку, Ви можете бути впевнені у високій якості наших товарів, тому що ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями і виробниками, більшість з яких має світове визнання.

Ми постійно розширюємо асортимент і підвищенням рівень обслуговування покупців. Ми впроваджуємо нові адміністративні технології, щоб оптимізувати роботу компанії в цілому і поліпшити її організацію. Ми прагнемо знайти індивідуальний підхід, зрозуміти кожного покупця і в максимально короткий час відправити бажаний товар. Ми ростемо і розвиваємося завдяки Вам. Спасибі, що вибрали саме нас!