Меню
Кошик

Ми рацюємо! 10% йде на ЗСУ!

Ремені для виправлення небезпечних бритв

Ремінь для редагування небезпечної бритви. Процес правки цим ременем буде дуже легким, а заточка якісної, що є важливою перевагою. Ідеально підходить для професійної заточування небезпечної бритви. ..
1 577 грн
Ремінь для редагування небезпечної бритви. Процес правки цим ременем буде легким, а заточка якісної, що безперечно є важливою перевагою. Ремінь ідеально підходить для професійної заточування небезпечної бритви. Ширина ременя відповідає ширині леза бритви. ..
3 718 грн
Ремінь для редагування небезпечної бритви. Завдяки тому, що ремінь двосторонній, Ви зможете більш якісно управляти Вашу бритву. Ідеально підходить для повсякденного редагування небезпечної бритви. ..
3 385 грн
Ремінь для редагування небезпечної бритви Dovo Prima Rindler виготовлений з натуральної волової шкіри і конопляного волокна. Ідеальний для професійної заточування...
1 791 грн
Строп для редагування небезпечної бритви Dovo Solingen 186210011 являє собою двосторонній ремінь з дерев'яною ручкою для зручного використання. Механізм регулювання натягу виготовлений з нержавіючої сталі. Шкіра на ремені рослинного дублення (коров'яча шкіра). Строп упакований в картонний чохол-футляр, який призначений для його зберігання.Робоча до..
2 529 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)