Меню
Кошик

Ми рацюємо! 10% йде на ЗСУ!

Крем до гоління

Крем до гоління для жорсткої щетини Proraso Red Pre-shaving
HIT
Відомо, що запорука ідеального результату після гоління криється в правильній підготовці шкіри до процесу гоління. Пом'якшення щетини, розпарювання шкіри і захист її від пошкоджень і порізів забезпечує шикарний крем до гоління від відомої у всьому світі італійської компанії PRORASO. Цей крем по праву можна назвати легендарним, так як його склад про..
175 грн
Крем до гоління для чутливої шкіри Proraso White Pre-shaving
HIT
Ваша чутлива шкіра потребує особливого догляду і підготовці до такого складного і важкого процесу, як гоління. Відповідні кошти, які Ви вибираєте для цього, обов'язково повинні мати натуральний склад, виключно природні компоненти. Величезним плюсом буде вміст органічних мінералів і вітамінів. Такий склад забезпечить Вам ідеальну підготовку шкіри до..
175 грн
Proraso Blue Pre-shaving Cream з екстрактом алое вера і вітаміном Е - це максимальна ефективність у видаленні волосся і швидке відновлення шкіри після гоління. Крем застосовується безпосередньо перед початком гоління і забезпечує надійний захист епітелію від виникнення роздратування. Разом з цим, крем від Proraso додатково освіжає і швидко відновлю..
175 грн
Крем до гоління з ментолом і евкаліптом Proraso Green Pre-shaving
HIT
Найперший і вдалий товар, який випустила італійська компанія PRORASO - крем до гоління з ментолом і евкаліптом - вже на протязі багатьох років є гаратном якості і приємного гоління без хворобливих наслідків. З самого початку виробники вважали за краще використовувати виключно натуральні компоненти, виключивши при цьому мінімальні синтетичні добавки..
175 грн
Proraso Wood & Spice Pre-Shaving Cream являє собою захисний, зволожуючий крем перед голінням. В основі крему Proraso Wood & Spice знаходяться натуральні ефірні масла і гліцерин, поєднання яких забезпечує повноцінну підготовку шкіри, перед використанням піни для гоління. Формула крему сприяє підтримці необхідного рівня вологи в клітинах епід..
295 грн
Proraso Cypress & Vetyver Pre-Shaving Creamпредставляет собою захисний, зволожуючий крем перед голінням. В основі крему Proraso Wood & Spice знаходяться натуральні ефірні масла і гліцерин, поєднання яких забезпечує повноцінну підготовку шкіри, перед використанням піни для гоління. Формула крему сприяє підтримці необхідного рівня вологи в кл..
295 грн
Proraso Azur & Lime Pre-Shaving Cream являє собою захисний, зволожуючий крем перед голінням. В основі крему Proraso Wood & Spice знаходяться натуральні ефірні масла і гліцерин, поєднання яких забезпечує повноцінну підготовку шкіри, перед використанням піни для гоління. Формула крему сприяє підтримці необхідного рівня вологи в клітинах епіде..
295 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)