Меню
Кошик

Ми рацюємо! 10% йде на ЗСУ!

Ножиці для бороди

Ножиці для вусів і бороди The Bluebeards Revenge Moustache & Beard Scissors Ножиці для вусів і бороди The Bluebeards Revenge Moustache & Beard Scissors
HIT
Стильні ножиці для вусів і бороди The Bluebeards Revenge Moustache & Beard Scissors не залишать байдужим нікого. Ними дуже легко управляти, вони маленькі за розміром - довжиною всього 9 сантиметрів, а довжина леза становить 3 сантиметри. Завдяки цим ножиць, Ваша борода і вуса завжди будуть в прекрасній формі. Цей незамінний інструмент допоможе ..
260 грн
Необхідним інструментом для догляду за бородою є спеціальні ножиці. Ножиці для бороди довоен 43454 виготовлені в Німеччині, що само по собі є ознакою якості виробу. Матеріалом для їх виробництва служить високоміцна оксидована нержавіюча сталь. Розмір ножиць - 114 мм. Інструмент при доставці йде в пластиковій упаковці...
1 170 грн
Якщо Ви шукаєте повноцінний набір для догляду за бородою, то це саме те, що Вам потрібно. Такий набір абсолютно незамінний для знатного бороданя. У нього входять:шкіряний чохолНожиці для стрижки бородиГребінець зі щіткоюВиготовлений з в Німеччині на заводі Dovo, що говорить про його високу якість. Завдяки невеликому розміру чохла 13х5 см, Ви завжди..
3 010 грн
Набір для догляду за бородою стане хорошим подарунком для бородатого чоловіка і абсолютно точно незамінним аксесуаром. Також його завжди можна взяти з собою, завдяки зручному шкіряному чохлу з фірмовим логотипом компанії. Ножиці виготовлені з сатинованій нержавіючої сталі, що говорить про високу якість продукту. На ножицях передбачено мікрозубци дл..
2 565 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)
Ножиці для бороди та вусів