Меню
Кошик

Ми рацюємо! 10% йде на ЗСУ!

Щітка для бороди

Щітка для бороди Boroda Щітка для бороди Boroda
NEW
Щітка для бороди Boroda представляє собою легкий та зручний аксессуар для долгяду за бородою. Вона добре прочісує бороду і допомагає в розподілі масла або бальзаму по всій довжині волосся.  Виготовлена з натурального ворсу кабана і добре видаляє пил або бруд з вашої бороди, додатково розгладивши її. Ручка виготовлена з дерева і має ергоно..
250 грн
Щітка для бороди Depot 723 Wooden Beard Brush ідеальна для догляду за бородою. Вона добре прочісує бороду і допомагає в розподілі масла або бальзаму по всій довжині волосся. Щітка складається натурального ворсу кабана, який відмінно видалить пил або бруд з вашої бороди, додатково розгладивши, а рукоять виготовлена з дерева на якій красується логоти..
674 грн
Щітка для бороди Depot 722 Wooden Beard Brush ідеальна для догляду за бородою. Вона добре прочісує бороду і допомагає в розподілі масла або бальзаму по всій довжині волосся. Щітка складається натурального ворсу кабана, який відмінно видалить пил або бруд з вашої бороди, додатково розгладивши, а рукоять виготовлена з дерева на якій красується логоти..
590 грн
Щітка для бороди The Bluebeards Revenge Travel Beard Brush стане незамінним аксесуаром при догляді за бородою, який завжди буде під рукою. Дана щітка добре прочешет бороду і також добре допоможе розподілити масло або бальзам по всій довжині волосся. Щітка складається з щільно набитого натурального ворсу кабана, який відмінно видалить пил або бруд з..
684 грн
Щітка для бороди The Bluebeards Revenge Beard Brush стане прекрасним доповненням коштів і аксесуарів, які допомагають Вам містити свою бороду в чистоті і порядку. Щітка не тільки відмінно прочешет бороду, але і рівномірно розподілить масло або бальзам по всій довжині волосся. До того ж, розміри щітки досить зручні для використання: довжина гребінця..
570 грн
Дуже легка і зручна щітка, якою можна укладати не тільки волосся на голові, але і невелику густу бороду - The Bluebeards Revenge Military Brush - досить маленьких розмірів, всього 11 см на 5,5 см. Самі волосинки гребінця виконані з кабанячої вовни, яка сама по собі досить жорсткий матеріал. Такий ворс, як кабанячий, здорово видаляє пил з волосся і ..
570 грн
Щітка для бороди Proraso Old Style Military Brush призначена для розчісування довгої бороди, а також волосся. Зручність, натуральність і довговічність - такими трьома словами можна описати цю щітку. Щітка має овальну форму в олдскульний стилі мілітарі. Для комфортного використання з боків ручки розташовані западини для пальців.Наповнена натуральним..
399 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)
Щітки для бороди