Меню
Кошик

Ми рацюємо! 10% йде на ЗСУ!

Ополіскувачі для порожнини рота

Ополіскувач для порожнини рота Marvis Eau De Bouche Strong Mint розроблений для додаткового захисту від захворювань ротової порожнини, чистоти зубної емалі і свіжого дихання. Він дезінфікує порожнину рота, ефективно очищає простір між зубами і важкодоступні ділянки, куди складно дістатися зубною щіткою. Однією з особливостей цього ополіскувача є ві..
372 грн
Ополіскувач для рота Marvis Spearmint Mint Mouthwash Concentrate спеціально розроблений для гарної гігієни порожнини рота, свіжого дихання і унікального очищає ефекту. Буде відмінним доповненням до чищення зубів після використання зубної пасти. Цей ополіскувач допомагає продезінфікувати порожнину рота і очистити міжзубні проміжки і ділянки, куди зу..
240 грн
Ополіскувач для рота Marvis Anise Mint Mouthwash Concentrate спеціально розроблений для гарної гігієни порожнини рота, свіжого дихання і унікального очищає ефекту. Буде відмінним доповненням до чищення зубів після використання зубної пасти. Цей ополіскувач допомагає продезінфікувати порожнину рота і очистити міжзубні проміжки і ділянки, куди зубної..
240 грн
Ополіскувач для рота Marvis Cinnamon Mint Mouthwash Concentrate спеціально розроблений для гарної гігієни порожнини рота, свіжого дихання і унікального очищає ефекту. Буде відмінним доповненням до чищення зубів після використання зубної пасти. Цей ополіскувач допомагає продезінфікувати порожнину рота і очистити міжзубні проміжки і ділянки, куди зуб..
240 грн
Ця концентрована універсальна рідина для полоскання ротової порожнини являє собою засіб багатофункціонального дії. Ополіскувач для рота відмінно видаляє зубний наліт в тих випадках, коли неможливо якісно очистити ротову порожнину за допомогою звичайної зубної пасти. Рідина освіжає подих, нейтралізує шкідливий вплив хвороботворних бактерій. На відмі..
365 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)