Меню
Кошик

Ми рацюємо! 10% йде на ЗСУ!

Зубні пасти Marvis

Зубна паста від відомого італійського бренду Marvis з насиченим, приємним ароматом м'яти подарує Вам легке відчуття свіжості. До складу пасти Marvis Classic Strong Mint входить фтор, що сприяє зміцненню зубної емалі і протистоїть розвитку карієсу. Крім фтору до складу входять дрібні абразивні речовини, ніжно видаляють зубний наліт, м'яко полірують ..
199 грн
Вже стала культовою, італійська зубна паста Marvis з цікавім ароматом з'єднує в Собі морську Свіжість и м'яту. Дозволяє відчуті дотик Морського бризу. До складу пасти Marvis Aquatic Mint входити фтор, что спріяє зміцненню зубної емалі и протістоїть розвитку карієсу. Кроме фтору до складу входять абразівні Речовини, ніжно відаляють зубний Наліт, м'я..
199 грн
Вже стала культовою, зубна паста Marvis родом з Італії з гармонійної комбінацією ароматів свіжої м'яти і жасмину. До складу пасти Marvis Jasmin Mint входить фтор, що сприяє зміцненню зубної емалі і протистоїть розвитку карієсу, а також активні речовини, завдяки яким паста ефективно очистить зубний наліт і забезпечить надійний захист емалі. Паста вк..
199 грн
Вже стала культовою, італійська зубна паста Marvis має відбілюючий ефект і приємним смаком м'яти. Ця паста чудово впорається з чайним або кавовим нальотом, нальотом від сигарет, надаючи вашій посмішці розкішних білизну, а диханню свіжості. До складу пасти Marvis Whitening Mint входить монофторфосфат натрію зміцнює і захищає зубну емаль від карієсу,..
240 грн
Вже стала культовою, зубна паста Marvis родом з Італії з фантастичною комбінацією кориці і м'яти подарує Вам свіжий подих і чудовий настрій. До складу пасти Marvis Cinnamon Mint входить фтор, що сприяє зміцненню зубної емалі і протистоїть розвитку карієсу, а також активні речовини, завдяки яким паста ефективно очистить зубний наліт і забезпечить за..
199 грн
Вже стала культовою, італійська зубна паста Marvis з цікавою комбінацією ароматів зігріваючого імбиру і охолоджуючої м'яти. До складу пасти Marvis Ginger Mint входить фтор, що сприяє зміцненню зубної емалі і протистоїть розвитку карієсу, а також активні речовини, завдяки яким паста ефективно очистить зубний наліт і забезпечить надійний захист емалі..
199 грн
Вже стала культовою, зубна паста Marvis родом з Італії з приємним смаком лакриці і ароматом свіжої м'яти, який подарує приємне відчуття і відмінний настрій. Паста Лакрица Амареллі була створена спільно з фахівцями компанії Amarelli, що виготовляє лакрицу вже болеее 300 років. До складу зубної пасти Marvis Amarelli Licorice входить фтор, що сприяє з..
199 грн
Чай - улюблений напій багатьох жителів планети, його навіть можна назвати своєрідним ритуалом, якому понад 5000 років. Марвіс надихнувся цим і випустив колекцію, що складається з трьох нових зубних паст, які просто необхідні любителю чаю!Marvis Blossom Tea - це чудова суміш чорного чаю і екзотичних квітів, вишні і персиків. Залишає відчуття свіжост..
199 грн
Чай - улюблений напій багатьох жителів планети, його навіть можна назвати своєрідним ритуалом, якому понад 5000 років. Марвіс надихнувся цим і випустив колекцію, що складається з трьох нових зубних паст, які просто необхідні любителю чаю!Вершковий чай матча бере свій початок в Тайвані 1980-х років. З тих пір він став популярним у всьому світі. Верш..
199 грн
Чай - улюблений напій багатьох жителів планети, його навіть можна назвати своєрідним ритуалом, якому понад 5000 років. Марвіс надихнувся цим і випустив колекцію, що складається з трьох нових зубних паст, які просто необхідні любителю чаю! Marvis Marvis Earl Grey Tea Toothpaste - це інтерпретація всесвітньо відомого англійського чаю, який з відданіс..
199 грн
Лімітована серія паст Marvis Wonders of the World Limited Edition - це три ексклюзивних аромату, натхненні пригодами і незабутніми поїздками в Старий і Новий Світ. Кожна з паст серії представляє аромати екзотичних і історичних місць, подорожі на море і на суші від західних столиць через пустелі до тропіків.Зубна паста Marvis Rambas Toothpaste створ..
260 грн
Зубна паста Marvis Whitening Mint Travel Size, 25 ml має відбілюючий ефект і приємним смаком м'яти. Ця паста чудово впорається з чайним або кавовим нальотом, нальотом від сигарет, надаючи вашій посмішці розкішних білизну, а диханню свіжості.До складу пасти Marvis Whitening Mint входить монофторфосфат натрію зміцнює і захищає зубну емаль від карієсу..
140 грн
Зубна паста Marvis Classic Strong Mint Travel Size, 25 ml з насиченим, приємним ароматом м'яти подарує Вам легке відчуття свіжості.До складу пасти Marvis Classic Strong Mint входить фтор, що сприяє зміцненню зубної емалі і протистоїть розвитку карієсу. Крім фтору до складу входять дрібні абразивні речовини, ніжно видаляють зубний наліт, м'яко полір..
99 грн
Зубна паста Marvis Aquatic Mint Travel Size, 25 ml з цікавим ароматом з'єднує в собі морську свіжість і м'яту. Дозволяє відчути дотик морського бризу.До складу пасти Marvis Aquatic Mint входить фтор, що сприяє зміцненню зубної емалі і протистоїть розвитку карієсу. Крім фтору до складу входять абразивні речовини, ніжно видаляють зубний наліт, м'яко ..
99 грн
Зубна паста Marvis Ginger Mint Travel Size, 25 ml з цікавою комбінацією ароматів зігріваючого імбиру і охолоджуючої м'яти.До складу пасти Marvis Ginger Mint входить фтор, що сприяє зміцненню зубної емалі і протистоїть розвитку карієсу, а також активні речовини, завдяки яким паста ефективно очистить зубний наліт і забезпечить надійний захист емалі. ..
99 грн
Зубна паста Marvis Jasmin Mint Travel Size, 25 ml з гармонійної комбінацією ароматів свіжої м'яти і жасмину.До складу пасти Marvis Jasmin Mint входить фтор, що сприяє зміцненню зубної емалі і протистоїть розвитку карієсу, а також активні речовини, завдяки яким паста ефективно очистить зубний наліт і забезпечить надійний захист емалі. Паста вкрай ощ..
99 грн
Зубна паста Marvis Amarelli Licorice Travel Size, 25 ml з приємним смаком лакриці і ароматом свіжої м'яти, який подарує приємне відчуття і відмінний настрій. Паста Лакрица Амареллі була створена спільно з фахівцями компанії Amarelli, що виготовляє лакрицу вже болеее 300 років.До складу зубної пасти Marvis Amarelli Licorice входить фтор, що сприяє з..
99 грн
Зубна паста Marvis Cinnamon Mint Travel Size, 25 ml з фантастичною комбінацією кориці і м'яти подарує Вам свіжий подих і чудовий настрій.До складу пасти Marvis Cinnamon Mint входить фтор, що сприяє зміцненню зубної емалі і протистоїть розвитку карієсу, а також активні речовини, завдяки яким паста ефективно очистить зубний наліт і забезпечить захист..
99 грн
Італійська якість і неперевершений смак в одному тюбику зубної пасти. Бренд Marvis здатний повністю зруйнувати Ваше уявлення про догляд за ротовою порожниною. Відбілююча м'ята для курців - це краще, що напрацьовано десятиліттями. Вибуховою смак для неперевершеної свіжості. Унікальна формула Marvis Smokers Whitening Mint дозволяє делікатного очистит..
240 грн
Marvis Sweet and Sour Rhubarb - це зубна паста з насиченою кремовою текстурою, поєднує в собі екзотичний кисло-солодкий ревінь і охолоджуючий смак м'яти, вона ефективно очищає зуби і освіжає подих, залишаючи у вас відчуття легкого поколювання! Формула фтору допомагає боротися з зубним каменем і зубним нальотом, підтримує дихання свіжим і запобігає ..
199 грн
Показано з 1 по 20 із 31 (всього сторінок: 2)