Tabac Man Gravity - мінеральна свіжість з неповторним акордом. Tabac Man уособлює емоційний світ ароматів зонтичного бренду Tabac. Ці аромати об'єднують чоловіків з первозданною силою стихій, створюючи неповторну яскравість.

Космічний туризм, голлівудські постановки і 50 років від дня висадки на Місяць - нескінченні простори і загадка космосу чарували людство з незапам'ятних часів. Пробудити свій дух дослідника і неутоленного бажання. Нюховий відповідь на це бажання: Tabac Man Gravity. Аромати і засоби по догляду за унікальним «акордом зоряний пил».

Сила стихій Tabac Man Gravity

Tabac Man уособлює емоційний світ ароматів зонтичного бренду Tabac. Ці аромати об'єднують чоловіків з первозданною силою стихій, створюючи неповторну яскравість. Tabac Man Gravity грає з містичним магнетизмом всесвіту і передає це звернення кожному чоловікові. Аромат, який дозволяє власникові піти від повсякденного життя і дає йому енергійний і потужний імпульс впевненості в собі і мужності.

Мінеральна свіжість з неповторним акордом

Нова парфумерна композиція із серії Tabac Man поєднує в собі чарівні деревні і ароматичні ноти з несподіваною мінеральної глибиною. Навіть в окремих компонентах аромату ви можете відчути безпомилкову привабливість Tabac Man Gravity: солодкі, але терпкі іскри грейпфрута, яскраві пряні ноти коріандру і вишукане масло герані, відоме своїм бадьорить дією. Створення унікального «акорду зоряний пил» робить його особливим: оригінальний акорд зоряного пилу, натхненний ароматом космосу, складається з світних альдегідів, металевого оксиду троянди, мінералу еверніл і порошкового мускусу.

Аромат, який відправить вас в містичну чуттєву подорож в далеку галактику.

  • Верхні ноти: масло лаванди, акорд грейпфрута, акорд зоряного пилу
  • Ноти серця: масло герані, масло насіння коріандру, удова акорди
  • Ноти основи: масло пачулі, мускус, боби тонка

Tabac Man Gravity забирає розум у нескінченні простори всесвіту. Чистий містичний світ, в якому чоловіча сила і міць домінують над нюхом завдяки ароматним і деревним ароматам, висловлюючи неймовірну мінеральну свіжість з чистими нюансами (альдегідні акорди). Металеві ноти троянди, а також чистота і тонкість мускусу додають нові свіжі тони. Цей аромат уособлює мужність в її найчистішої і сяючою формі.

Футуристичний дизайн упаковки Дизайн Tabac Man Gravity також візуально втілює глибокі вимірювання аромату: упаковка і флакон сяють глибоким синім кольором. Графічні елементи на упаковці також підкреслюють безмежний простір. На нижньому краю видно частину планети Земля, в той час як срібні букви сяють серед нескінченного моря зірок - чудовий фінальний штрих на упаковці. Домінуюча форма флакона з його матовою поверхнею і текстурованою ромбовидної кришкою відповідає чоловічому динамізму аромату. Футуристичний дизайн, що втілює мужність і чуттєву глибину. Купити Tabac Man Gravity можна у нас на сайті з доставкою по Україні.