Багато чоловіків іноді кидають собі виклик. Відкладаючи в дальній ящик бритви, вони починають відрощувати бороду. Борода повністю змінює зовнішній вигляд, а іноді навіть характер. Але через деякий час, зовсім несподівано, немов літня гроза, вони збривають бороду.

Така різка зміна настрою обумовлена багатьма факторами, пов'язаними з бородою. Найчастіше причини відмови від носіння бороди полягають в іншому свербінні, неохайному зовнішньому вигляді через стирчать на всі боки волосків, а так само в результаті відсутності достатнього терпіння для її відрощування. Але не поспішайте робити висновки. Боги бороди подбали про рішення майже всіх проблем і створили спеціальні масла і бальзами для бороди.

Масло для бороди

Більшість масел для бороди мають легку консистенцію і складаються з суміші повністю натуральних інгредієнтів, які легко вбираються в волосся і під шкіру. Достатньо всього декількох крапель, нанесених масажними рухами (або нанесеними щіткою) і борода отримає необхідне живлення і зволоження. Масло позитивно впливає на густоту волосся, усуває роздратування, робить волосся гладкими, слухняними і надає бороді здорових блиск.

Масло для бороди проникає вглиб верхнього шару шкіри і відмінно живить волосся до самого кореня. Так само масло володіє антибактеріальними і зволожуючими властивостями. Воно усуває свербіння, сухість шкіри і луски, схожими на лупу, які можуть з'явитися під бородою.

Бальзам для бороди

Більшість бальзамів для бороди виробляються у вигляді твердих воскоподібних паст або кремів із ніжною текстурою.

За своїм призначенням бальзам для бороди виконує всі ті ж функції, що і масло. Однак між ними є різниця, яка полягає лише в тому, що бальзам легко фіксує волосся, огортаючи кожен волосок, роблячи бороду візуально більш густий. А так же забезпечує захист від зовнішніх факторів: дощу, снігу або вітру.

Бальзам підійде для чоловіків, яким потрібна додаткова фіксація або якщо вам не подобається блиск після масла.

Використовується аналогічно маслам для бороди.

Масло або бальзам - базовий засіб для будь-якого бороданя, тому подбаєте про те, щоб воно було у вас на ванній поличці.