Меню
Кошик

Ми рацюємо! 10% йде на ЗСУ!

Slick Gorilla

Глина для укладання з сильною фіксацією Slick Gorilla Clay Pomade на водній основі. Дозволяє швидко і легко надати волоссю потрібну форму і створювати зачіски різних стилів. Глина підходить для всіх типів волосся. Завдяки водній основі і легкій текстурі, глина для волосся Slick Gorilla Lightwork не ускладнює волосся. Вона стане хорошим рішенням для..
420 грн
Пудра для укладки Slick Gorilla Hair Styling Powder Пудра для укладки Slick Gorilla Hair Styling Powder
HIT
Пудра для укладання Slick Gorilla Hair Styling Powder унікальний продукт для стайлінгу, який додасть волоссю об'єм, текстуру і надійну фіксацію. Після нанесення пудра повністю розчиняється на волоссі, надаючи їм матовий фініш і зберігаючи їх природний вигляд. Не склеює волосся тому вони легко приймають потрібну форму. Пудра має середньо-сильну фікс..
430 грн
Глина для укладання з сильною фіксацією Slick Gorilla Clay Pomade створена на водній основі і ідеальна для щоденних укладок. Глина дуже легко наноситися і добре працює на волоссі всіх типів. Володіє сильною фіксацією і матовим ефектом, не ускладнює і не склеює волосся, залишаючи їх гнучкими, і еластичними. Завдяки цьому ви завжди можете поправити з..
420 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)