Меню
Кошик

Ми рацюємо! 10% йде на ЗСУ!

Feather

Леза для гоління Feather New Hi-Stainless (10 лез) Леза для гоління Feather New Hi-Stainless (10 лез)
HIT
Леза Feather New Hi-Stainless є прекрасним підтвердженням неймовірного якість японських товарів. Дані леза вважаються найгострішими у всьому світі, так що без особливих зусиль впораються навіть з самої неслухняною і жорсткою щетиною. Довгий термін служби леза гарантує його високоякісна сталь, оброблена іншими металами для досягнення максимальної ст..
110 грн
Леза для гоління Feather Hi-Stainless (5 лез) Леза для гоління Feather Hi-Stainless (5 лез)
HIT
Леза Feather Hi-Stainless (перо) - чудовий екземпляр майстрів стали з країни Висхідного сонця. Виключно гострі і дуже довговічні, вони легко справляються з будь-яким типом щетини. За своєю гостротою ці леза можуть конкурувати з кращими зразками небезпечних бритв провідних виробників. Еталонні двосторонні леза Feather (перо) для безпечних Т-верстаті..
70 грн
Леза Feather New Hi-Stainless (перо) - чудовий екземпляр майстрів стали з країни Висхідного сонця. Виключно гострі і дуже довговічні, вони легко справляються з будь-яким типом щетини. За своєю гостротою ці леза можуть конкурувати з кращими зразками небезпечних бритв провідних виробників. Еталонні двосторонні леза Feather (перо) для безпечних Т-верс..
510 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)